Araç Kiralama

Araç Kiralama

Haber İçeriği

Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek için oldukça önemlidir. Artan araba fiyatları, bakım masrafları gibi pek çok nedenden dolayı insanlar araç kiralama hizmetine yönelmektedirler. Bu ihtiyaca cevap veren Fores Car Rental profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca konforlu ve güvenli araç kiralama hizmetleriyle müşterilerine birinci sınıf bir deneyim sunmaktadır.

Araç kiralama hizmeti sağlayan firma, müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Ayrıca geniş araç filosuyla her türlü talebi karşılamayı amaçlayan bir firma olmaktadır.

Fores Car Rental’ın sunduğu birçok avantaj arasında;

 • Müşterilere geniş bir araç yelpazesi sunulması,
 • Uygun fiyatlar,
 • Güvenilirlik yer almaktadır.

Araç kiralama sürecini daha kolay ve hızlı hale getirmek adına online rezervasyon imkanı da sunulmaktadır. Firmamız, müşterilerine zamandan tasarruf etme fırsatı sunmaktadır.

Firmanın araç filosunda bulunan son model, bakımlı araçlarla güvenli bir sürüş deneyimi sunmayı garanti etmektedir.  Her türlü ihtiyaca uygun sedan, SUVgibi seçeneklerle müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

Ankara Rent a Car

Değişen yaşam tarzları ve artan seyahat ihtiyaçları bulunmaktadır. Ankara gibi büyük şehirlerde araç kiralama hizmetlerinin önemini bir kat daha artırmış durumdadır. Başkent Ankara’da konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmek isteyenler için ideal bir çözüm sunulmaktadır.Burada pek çok rent a car firması bulunmaktadır. Ankara rent a car firmaları arasından avantajları sayesinde ForesRent a Car öne çıkmayı başarmaktadır.

Ankara’nın yoğun trafik şartları ve geniş coğrafyası, toplu taşıma araçlarının zaman zaman yetersiz kalmaktadır. Ek olarak rent a car hizmetleri, bireylere kendi programlarına uygun bir şekilde hareket etme imkanı sağlamaktadır. Ankara’da rent a car ile seyahat etmek, özgürlüğü ve konforu bir arada sunarak şehri keşfetmeyi daha keyifli hale getirmektedir.

En Uygun Araç Kiralama Hizmeti

Yolculuklarınıza konfor ve güven katmak, aynı zamanda bütçenize dost bir çözüm bulmak istiyorsanızrent a car seçeneği aradığınız hizmet olacaktır. En uygun araç kiralama hizmeti ile ForesRent A Car sizlere tam da ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Fores, uygun araç kiralama hizmeti ile öne çıkmaktadır. Ek olarak üşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

ForesRent A Car’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri, müşterilere sunulan uygun fiyatlarla birlikte kaliteli hizmet anlayışıdır. Firma, geniş araç filosunda yer alan her bir aracı, düzenli bakım ve kontrollerden geçirerek müşterilerine güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi vadetmektedir. Uygun fiyat politikasıyla birleşen bu yüksek kalite anlayışına sahiptir. Ayrıca bu özellikleriFores’i araç kiralama sektöründe tercih edilen bir marka haline getirmektedir.

Araç Kiralama Ankara

Araç kiralama Ankara başlığı, özellikle Ankara’ya turistik açıdan gelen veya şehir dışından gelerek işlerini hızla halletmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmettir.

Ankara Araç Kiralama için ForesRent A Car’ı seçmenin avantajları şöyle sıralanabilir,

 • Foresrent a car sayesinde geniş araç filosundaki pek çok seçeneği uygun fiyatlar ile tercih edebilirsiniz.
 • ForesRent A Car, güvenli ayrıca konforlu sürüş adına araçların bakımlarını ve temizliklerini düzenli olarak yaptırmaktadır. Böylelikle aileniz ve sevdikleriniz ile tüm araçları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 • Ek olarak Araç kiralama tercihi yapan müşterilere özel olarak esnek kiralama seçenekleri de sunmaktadır.
 • İhtiyaca uygun kiralama planları oluşturarak müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun aracın seçilmesine yardımcı olurlar.
 • ForesRent A Car, Ankara’da araç kiralamanın avantajlarını sunarken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinen yaklaşımıyla da öne çıkmaktadır.
 • Profesyonel ve müşteri odaklı ekibi, her an müşterilere destek sağlamak için hazır bulunmaktadır.
 • Aynı zamanda Ankara havaalanı araç kiralama hizmetlerinden de güvenle yararlanabilirsiniz.
 • Firmanın Ankara’daki konumu oldukça kolay ve ulaşılabilir bir konumdadır. Ayrıca İletişime geçerek kolaylıkla istediğiniz aracı seçip kiralama hizmetini başlatabilirsiniz.

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara’yı keşfetmek, iş ya da tatil amaçlı seyahat etmek isteyenler için araç kiralama hizmetleri büyük kolaylık sağlamaktadır.  Şehri özgürce gezmek, kendi programınızı belirlemek ve konforlu bir ulaşım isteyenler için Ankara araç kiralama fiyatları pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Araç kiralama fiyatları araçların sınıfına, yılına ve kullanılacak zaman dilimine göre farklılık gösterebilmektedir.  Ayrıca Araç kiralama fiyatlarını yaklaşık olarak şöyle sıralayabiliriz,

Ekonomi              635₺
Kompakt                524₺
Orta                        842₺
Standart              1.630₺
Fiat Egea750 ₺, 700 ₺
Toyota Corolla    900 ₺, 850 ₺
Renault Megane900 ₺, 850 ₺
Ford Focus1000 ₺, 950 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler için sıkça sorulan sorular başlığı pek çok kişinin akıllarındaki soru işaretlerini gidermektedir.

Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Araç kiralama için gerekli belgeler, Ehliyet, kimlik belgesi, kredi kartı, sigorta belgeleri ve ilave sürücü belgeleridir.

Araç Kiralamak İçin Yaş Sınırlaması Nedir?

Araç kiralayabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmalı ve en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olmalısınız.

Ankara İçin Günlük Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük araç kiralama fiyatları ortalama olarak 810 TL civarındadır.

Ankara’da Hız Limiti Nedir?

Ankara’daki hız limitleri diğer tüm illerde olduğu gibi yol üzerindeki trafik işaretleri ile belirtilmektedir. Genel olarak şehir içinde belirlenen bölgelerde 50 km/sa, diğer bölgelerde 70 km/sa hız limitleri uygulanmaktadır.

Ankara’da bulunan otoyollarda ise belirlenmiş olan hız limiti, 120 km/sa’dir. Hız limitlerine ve tüm trafik kurallarına uyarak güvenli ve keyifli yolculuk yapmanız mümkündür. Kiralık araçları kullanırken kendinizi ve yanınızda bulunan sevdiklerinizi düşünmeli  ve sürüşünüzü ona göre ayarlamalısınız.