Çankaya Araç Kiralama

Çankaya Araç Kiralama

Haber İçeriği

Ankara’nın Çankaya ilçesinde araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyan kişiler için Çankaya araç kiralama firması Fores Car Rental, sunduğu hizmet kapsamında farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun araç seçenekleri sunmaktadır.

Ankara araç kiralama hizmeti kapsamında Çankaya sakinleri ya da Ankara’yı çeşitli amaçlarla ziyaret eden kişiler için kısa veya uzun süreli olarak araç kiralama imkanı sağlanmaktadır. Müşteriler kendi ihtiyaçlarına, isteklerine ve bütçelerine uygun araçları en uygun fiyatlarla kiralayabilmektedir.Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler araç kiralama Ankara hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Çankaya Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Sunulur?

Çankaya araç kiralama hizmeti almak için öncelikle araç kiralama şirketimize başvurmanız gerekmektedir. Araç kiralama şirketimiz zengin araç filosunu müşterilerine sunmakta ve her sınıftan en özel araç markaları ve modelleri farklı bütçelere uygun şekilde kiralanabilmektedir.

Kişiler günlük, haftalık veya aylık olarak araç kiralayabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyduğu süre boyunca dilediği aracı kiralamak için son derece güvenli ve kaliteli bir hizmet almaktadır. Tercih edilen araç ve kiralama süresi detayları belirlendikten sonra araç kiralama sözleşmesi imzalanmaktadır.Firma kiralama öncesi aracın bakımını yaptırarak sorunsuz ve temiz bir şekilde aracı teslim etmektedir.

Çankaya Araç Kiralama Hizmeti Fiyatları

Çankaya araç kiralama fiyatları, tercih edilecek araç türüne, araç kiralama süresine ve ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak Ankara araç kiralama fiyatları konusunda Fores Car Rental, Ankara’nın en uygun fiyatlı kiralama hizmetlerini sunmayı başarmaktadır.

Ekonomik sınıf araçlardan orta ve lüks sınıfa kadar her isteği ve ihtiyacı karşılayan araç filosu ile her bütçeye uygun araç bulunmaktadır. Kiralama süresine göre araçların günlük kiralama fiyatı üzerinden uygun fiyatlarla hizmet alınabilmektedir.

Çankaya Araç Kiralama Avantajları

Çankaya araç kiralama hizmeti için profesyonel bir firmayla çalışmak gerekmektedir. Ayrıcagüvenli bir araç kiralama şirketi tercih etmenin kişiler için birçok avantajı bulunmaktadır. Ankara günlük araç kiralama hizmeti için firmamızın sunduğu avantajlar arasında şunlar yer almaktadır.

  • Araç sahibi olma zorunluluğunu ortadan kaldırarak ihtiyacınız olduğu an araç sahibi olabilmenizi sağlamaktadır.
  • İhtiyacınıza göre araç seçebilme imkanı sunmaktadır.
  • Trafikte zaman kazanmanızı sağlamaktadır.
  • Yolculuklarınızı daha konforlu hale getirmektedir.

Çankaya Havaalanı Araç Kiralama

Ankara havaalanı araç kiralama, Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanı’nda sunulan bir hizmettir. Havalimanına gelen veya giden yolcuların, araç kiralayarak şehir içi ulaşımlarını en hızlı, en kolay ve en konforlu şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır.

Sunulan bu hizmetten yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Böylece uçak saati zamanında araç hazır olmakta ve kişiler araçlarını teslim alarak havaalanına gidebilmekte veya havaalanından şehre gelebilmektedir.

Havaalanına giderken veya gelirken zahmetli yollardan geçilmektedir. Ayrıca uzun ulaşım yerine şehir içi ulaşım vakit kaybına neden olmaktadır.Ankara Esenboğa araç kiralama hizmeti sayesinde son derece konforlu ve pratik bir hale gelmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çankaya araç kiralama hizmeti için en az kaç yaşında olmalıyım?

Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekmektedir. Orta sınıf ve üst sınıf araçlar için 25 yaş şartı aranmaktadır.

Araç kiralamak için kaç yıllık ehliyete sahip olmalıyım?

Çankaya’da bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek için en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Çankaya araç kiralamada sigorta kapsamı nedir?

Araç kiralamada kasko sigortası ve üçüncü şahıslara karşı sorumluluk sigortası dahildir. Kasko sigortası aracın hasar görmesi durumunda sizi korumaktadır.

Araç kiralamada ek hizmetler nelerdir?

Çankaya’daki araç kiralama hizmetlerimiz için müşterilere çeşitli ek hizmetler de sunmaktadır. Özellikle bu hizmetler arasında bebek koltuğu yer almaktadır. Ayrıca navigasyon sistemi ve ek sürücü ekleme gibi seçenekler yer almaktadır.