kiralık megane ankara

Ankara Renault Megane Kiralama

Ankara Renault Megane Kiralama, 1995 yılı itibariyle Renault markası tarafından üretilmeye başlamıştır. Zamanla station wagon, hatchback kasaları da üretilen Megane, Renault’un kararı sonrası sedan kasa olarak 2010’lu yıllarda bir süre üretilmedi. Günümüzde son üretim versiyonu olan ve firmamızda da kiralama için uygun olan Renault Megane IV kullanılmaktadır.

Orta sınıf araç kiralama segmentinde bulunan Renault Megane kiralama, yalnızca bu segment için değil tüm kiralama sektörü hatta günümüzdeki her alanda oldukça popüler bir araç konumunda bulunmaktadır. Renault marka araçların periyodik bakımlarının 20bin Kilometre olduğu ve aracın yakıt konusunda oldukça cimri bir araç olduğu düşünüldüğünde bu popülerliğin sebebi hemen anlaşılr hale geliyor.

Araç multimedya ve güvenlik anlamında da oldukça başarılı sonuçlar sunuyor. Görsel olarak dış dizaynı segmentindeki diğer araçlara istinaden oldukça etkileyici olan Renault Megane iç tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Renault Megane kiralama bazı temel özellikler;

Megane; şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi ortalaması 5,1 litre gibi oldukça ekonomik bir sonuç veriyor. 216 km maksimum hıza çıkabiliyor ve araç 0-100 km aralığını 10,2 saniyede tamamlıyor. Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile üretilen Renault Megane için manuel vites ve otomatik vites şanzıman tercihi yapabilmek de mümkün. Araç Joy, Touch ve Icon paketleri ile satışa sunuluyor. Joy paketi diğer araçlara göre biraz daha boş sayılabilecek aracın Icon paketi de görülmeye değer.

Renault firması Fluence üretimi sonrası aracın ciddi anlamda satışlara ulaşmasından sonra Megane Sedan üretimini durdurmuş, yine aynı şekilde Fluence üretimini sonlandırdıktan sonra da tekrar Megane Sedan üretimine başlamıştı.

Bu aracı firmamızdan dilerseniz kısa dönem dilerseniz uzun dönem seçenekleriyle kiralayabilirsiniz. Filomuzda Megane marka farklı donanımlar ve farklı renklerde araçlar bulunmaktadır. Aşağıda yer alan ücretler Renault Megane aracının touch paket ve otomatik vites seçeneği için verilmiş fiyatlardır.

Renault Megane Kiralama Fiyatları 3-6 Gün 7-14 Gün15-21 Gün
Otomatik-Dizel900 TL850 TL800 TL
Kiralık Megane Fiyatları

Daha detaylı bilgi alabilmek için firmanın kendi web sitesine bakabilir, detaylı incelemeyi site üzerinden yapabilirsiniz: Renault Megane Resmi Web Sitesi