Ankara Egea Kiralama

Ankara Egea Kiralama, ekonomik sınıf araç kiralamada oldukça popüler bir hale gelmiştir. Satış aşamasında C Segment aile otomobili olarak geçen Fiat Egea, kiralama sektöründe de satış anlamında da ülkemizde oldukça yaygın olarak bulunan Fiat Linea yerine 2015 yılında üretilmeye başlamıştır. Ankara rent a car talebi olan kişilerin oldukça fazla tercih ettikleri araçların içerisinde yer almaktadır.

Ekonomik araç kiralama sınıfında olmasına rağmen geniş iç hacmi ve bagaj hacmi bulunan Fiat Egea, kalabalık ailelerin veya tatil planı olan kişilerin tercih edebileceği araçlar arasında yer alıyor. Yakıt konusunda da oldukça cimri olan bu araç diğer özellikleriyle birleşince tercih edilir hale geliyor.

Aracın güvenlik açısından sınıfındaki diğer araçlara kıyasla oldukça fazlalıkları bulunuyor. Fiat Egea; kiralama sektöründe uzun süre yer alacak gibi görünüyor.

Fiat Egea kiralama bazı temel özellikler;

Egea; şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi ortalama alındığında 4.5-5 litre aralığında yakıt tüketiyor. 186 km maksimum hıza çıkabilen araç 0-100 km aralığını da 11,8 saniyede tamamlıyor. Egea, paragrafta bahsettiğimiz üzere sınıfındaki diğer araçlardan yalnızca iç veya bagaj hacmi yönünden büyük değil. Aracın uzunluğu yaklaşık 4,5 metre iken genişliği 1,8 metre. Aracın yüksekliğiyse 1.5 metre. Tüm bu özellikler c segmentindeki araç için diğer rakiplerine istinaden iyi sayılabilecek düzeylerde. Fiat’ın kendi açıklamış olduğu bagaj hacmi 520 litre. 45 litre benzin deposu bulunan araç ile uzun yolda bir depo ile 1000 kilometre yol yapmak için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmıyor.

Teknoloji açısından da ekonomik kiralama segment bir araca göre hiç fena değil!

Araçta dikiz aynası ısıtmaları, arka kapı içi hoparlörleri, bluetooth, yol bilgisayarı gibi özellikler yer alıyor.

Fiat Egea, Linea’nın yerini almış olsa da araçlar arasındaki farklar gözle görülebilecek düzeyde. Buradaki kısa tanıtımdaki maddelerden bile yola çıkarak aracın ekonomik segmentteki diğer araçlara karşı üstünlüğü görülüyor.

Bu aracı firmamızdan kısa dönem veya uzun dönem seçenekleriyle kiralayabilirsiniz. Filomuzda Egea marka farklı donanımlar ve farklı renklerde araçlar bulunmaktadır. Filomuzda Egea 1.6 Dizel motor ve manuel vites seçeneği ile yer alıyor.

Fiat Egea Kiralama Fiyatları 3-6 Gün 7-14 Gün15-21 Gün
Manuel-Dizel750 TL700 TL650 TL
Kiralık Egea Fiyatları

Daha detaylı bilgi alabilmek için firmanın kendi web sitesine bakabilir, detaylı incelemeyi site üzerinden yapabilirsiniz: Fiat Egea Resmi Web Sitesi