Veriler yükleniyor...

Çankaya/ANKARA

S.M.Paşa Mah. Ahmet Haşim Cad. 35/25

+90 312 426 57 71

info@forescarrental.com

Ankara Şoförlü Minibüs Kiralama

ŞOFÖRLÜ OLARAK KİRALAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ MİNİBÜSLERİMİZ


Mercedes Vito vip (daha detaylı bilgi)


Mercedes Sprinter vip (daha detaylı bilgi)


Otokar Sultan 26+1


Dünya çapında iş yapan büyük firmaların ve holdinglerin otellerde konaklayan müşterilerini ya da misafirlerini havalimanı gibi yerlerden karşılayarak şehir içindeki tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tercih ettikleri şoförlü minibüs kiralama, artık yurt içindeki etkinlikler, toplantılar ve çeşitli faaliyetler için de sık başvurulan bir yöntem haline gelmiştir.

Şoförlü Minibüslerin Avantajları Nelerdir?

Almayı düşündüğünüz bu hizmeti iyice araştırmadan alırsanız şoförlerin tecrübesiz olması ve araçların konforsuz olması sebebiyle çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Şoförlü minibüs kiralama Ankara bölgesinde sizlere firmamız tarafından tamamen eğitimli, profesyonel ve yabancı dil bilgisi olan personellerimiz tarafından verilmektedir. Araçlarımıza ödemiş olduğunuz kira bedeline şoför ücreti ve masrafları, yakıt ve araç içi ikramlar da dahildir.

Şoförlü kiralama hizmeti almak istiyorsunuz ve sayınız normal bir sedan araç kapasitesinden fazlaysa doğal olarak minibüs kiralama hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Fores Rent A Car Ankara filosunda hem sıralı koltuklu hem de VIP dizayn ile tasarlanmış minibüsler Ankara’da şoförlü minibüs kiralama hizmetinde kullanılmak üzere bulunmaktadır.

Koltuklu minibüslerimiz 8+1, 10+1, 16+1 ve 30+1 seçenekleri ile filomuzda bulunmaktadır. Aynı şekilde VIP dizayn ile tasarlanmış minibüslerimizde 6+1, 10+1 ve 16+1 seçenekleri ile şoförlü minibüs kiralama hizmeti için filomuzda hazır tutulmaktadır.

VIP minibüslerimizde TV, DVD, buzdolabı, araç prizi bulunmakta olup yolculuk boyunca firmamızın ikramları bulunmaktadır.