Veriler yükleniyor...

Çankaya/ANKARA

S.M.Paşa Mah. Ahmet Haşim Cad. 35/25

+90 312 426 57 71

info@forescarrental.com

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

ŞOFÖRLÜ OLARAK KİRALAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ARAÇLAR


Renault Fluence Şoförlü Kiralama

fluence


VW Passat Şoförlü Kiralama


Skoda SuperB Şoförlü Kiralama

superb


Mercedes S350 Cdi Long Şoförlü Kiralama

s350

Şoförlü araç kiralama hizmetleri, tamamen bakımları ve temizliği yapılmış olan ekonomik veya lüks sınıf araçlarımız ile sizlere sunulmaktadır.

Araçların içindeki tüm ihtiyaçlarınız profesyonel ve eğitimli personellerimiz tarafından yolculuğunuz sırasında karşılanmaktadır. Yolculuk esnasında müşterilerimizin ne istediğini iyi bilen, güler yüzlü ve eğitimli personelimiz sizlere ihtiyacınız olan desteği sağlayacaktır.

Şoförlü Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Yabancı bir şehirdeyken şoförler sizlerin rehberliğini de yapabileceği için gitmiş olduğunuz yerde asla yabancılık çekmezsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki en iyi mekanları gezebilir, yabancı misafirlerinize de yabancı dil eğitimi almış olan personellerimiz sayesinde rehberlik yaptırabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama Ankara bölgesinde bulunanlar için firmamız tarafından en üst düzey imkanlar ile sağlanmaktadır.

Firmanızın yöneticileri veya misafirleri için, aynı zamanda dilerseniz şahsınız için şoförlü araba kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimizde alanında profesyonel ve yabancı dil hakimiyeti olan şoförlerimiz, lüks ve bakımlı araçlarımızla sizi özel hissettirecek ve yolculuğunuzu keyifli ve konforlu aynı zamanda güvenilir kılmak için bütün iş ciddiyetleriyle hizmet vermektedir.

Hizmetimiz genel olarak havalimanı başlangıç, şehir içi istenilen yerlere seyahat ve tekrar havalimanı bitiş olarak verilmektedir. Ama programınız ne olursa olsun, şehir içinde başlasın veya şehir içinde bitsin, tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçerek programınızı bildirmeniz. Gerisini konusunda profesyonel ekibimiz en ince detayına kadar halledecektir. Aynı zamanda şehir dışı turlarınız için de şoförlü araç hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Fores Rent A Car olarak başlıca şoförlü kiralama hizmetlerimizi Türkiye’nin önde gelen şirketleri kullanmaktadır. Diğer hatırı sayılır firmalarımız dışında FORTUNE 500 listesinde bulunan ve şoförlü araç hizmetimizi yıllardır büyük bir memnuniyetle kullanan 8 adet iş partnerimiz (ilk 10 içinde 2 şirket )bulunmaktadır. Dilerseniz firmamızla iletişime geçerek referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.