Veriler yükleniyor...

Çankaya/ANKARA

S.M.Paşa Mah. Ahmet Haşim Cad. 35/25

+90 312 426 57 71

info@forescarrental.com

Ankara Şehrinde Rent a Car Fiyatları

Rent a car piyasasında fiyatlandırmalar arasında birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Ankara Şehrinde Rent a car Fiyatları genellikle aracın bulunduğu segmente, kullandığı yakıt türüne, vites seçeneğine göre farklılık göstermektedir. Kiralanmak istenen aracın kira süresi de ücreti doğrudan etkilemektedir. Örneğin aynı aracın 3 günlük kira ücreti günlük bazından hesaplandığında 150 TL olabilirken, aynı aracın aylık kira ücreti günlük 90 TL baz alınarak hesaplanabilir.

ankara sehrinde rent a car fiyatları

ankara sehrinde rent a car fiyatları

Fores olarak Ankara Şehrinde Rent a Car Fiyatları Politikamız

Araç segmentlerine göre ücretlendirme yapan firmamız da 3 segment bulunmaktadır. Bunlar;

Ekonomik araçlar, ( Örneğin : Fiat Linea, Peugeot 301 )

Orta Sınıf Araçlar, ( Örneğin : Renalult Fluence, Volkswagen Jetta )

Lüks Sınıf Araçlar, ( Örneğin : Volkswagen Jetta, Skoda SuperB )

Bunun dışında minibüs kira ücretleri de farklı segmentte hesaplanmaktadır. Bu sınıflandırma şoförsüz olarak kiralanan araçlar için yapılan bir sınıflandırma olup, şoförlü araçlarımız için kira ücretlerini öğrenmek üzere firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ankara Şehrinde rent a car fiyatları içeriğinde, şoförlü olarak kiraya verilen minibüsler ( Mercedes Sprinter 10+1, Mercedes Sprinter 17+1 ) ve üst segment araçlar ( Mercedes E Class, Mercedes S Class, Audi A 6 ) ücretleri bulunmamaktadır, çünkü bu araçlar şoförsüz olarak kiraya verilmemektedir. Ankara Şehrinde rent a car fiyatları firmalara göre farklılık göstermektedir.

Fores Rent a Car Bazı Araçların Kira Ücretleri

Tüm bunlardan yola çıkarak firmamızın uygulamış olduğu bazı araç kira ücretleri şu şekildedir ;

Fiat Linea : 3-7 Günlük : 100 TL, 22 gün ve üzeri : 70 TL

Renault Fluence : 3-7 Gün arası : 125 TL, 22 gün ve üzeri : 85 TL

Volkswagen Passat: 8-14 Gün : 225 TL

Araçların kira ücretlerinin daha detaylı bulunduğu, sitemiz üzerinde Ankara Rent a car fiyatları sekmesine ulaşabilir, filomuzdaki araçların günlere bölünerek ücretlendirmelerini detaylı olarak görebilirsiniz. Yukarıda örneği verilen araçlar ve fiyatlar sekmesinde bulunan tüm araçlar için gösterilen kira ücretlerine katma değer vergisi dahil değildir. Araç kira ücretlerine, sigorta ücretleri ve full kasko dahildir. Araç için kiralama hizmeti alındığı takdirde, araç teslimi için Ankara şehir içindeki herhangi bir noktaya ekstra bir ücret talep edilmemektedir ve görülen kira ücretlerine katma değer vergisi dışında herhangi bir bedel eklenmeyecektir.

Yorum Yapmak İster misiniz?